Zbigniew Walczak: klimatyczna niezależność Jarocina

(23 pkt.)

W oświadczeniu na swojej stronie internetowej, wójt gminy Jarocin wyłączył teren swojej gminy spod działania praw fizyki. Uzasadnił to bardzo interesującą argumentacją, z którą można zapoznać się tutaj

Uzasadnienia

Mariusz Perzanowski - 02-02-2015 19:58
No i prawda przecież?! Na terenie gminy Jarocin, mogę zapewnić każdego Panstwa z osobna, nie wybuchł żaden z wulkanów, nawet Szwedzi nie szli na Polskę przez Jarocin, nie miał kto krzesać iskier kopytami. W gminie Jarocin nie ma także naturalnych procesów, które podwyższają temperaturę, bo i skąd one miałyby się wziąć? Oczywiście nie wysnuwam tych teorii tylko na podstawie tego, że ostatnio zmarzłem mając nawet gruby szal na szyi, o nie, co to to nie. To zdanie podziela także moja ekspercka komisja złożona z zasłużonych osób, które wiedzą co mówią, proszę mi wierzyć. Na przykład, moja żona, Mirosława, odgarnia wjazd do garażu od 30 lat i mówi, że nigdy był zasypany tak jak rok temu, bidula raz się spóźniła na gwiazdy tańczące na lodzie. Nie można powiedzieć, że jest to osoba która nie ma doświadczenia w tej dziedzinie, prawda? Umocniłem się w moim stanowisku także czytając komentarz użytkownika “xxnowator96” na znanym i szanowanym portalu o**t.pl, który to pisał, uwaga, cytuję “co wy wogle wiecie na ten temat wyksztalciuchy. nie wiecie nawet jaka bedzie pogoda za trzy dni, a macie wiedziec jaka jest dzisiaj?. masoneria i illuminaci. lol. tylko janusz korwin mikke.” prawda? prawda li to! co było do udowodnienia. MAKAO, PO MAKALE, LEWACCY WYWROTOWCY!
Sylwia Ogrodnik - 29-01-2015 17:06
Głosuję na tę bzdurę, bo idąc tym tokiem myślenia wystarczy ogłosić, że Polska jest wolna od wszystkiego co jest złe i szkodliwe, włączając w to oczywiście głupotę :).
Zofia Nowinska - 28-01-2015 23:59
Państwo Jarocin niezależne od wszechswiatowego klimatu, a na dodatek bez ochronnej kopuły! Może na festiwalach rockowych zużyto cały metan i dwutlenek węgla z okolic?
Wojciech Brzezinski - 27-01-2015 10:51
Wspaniały debiut pana Burmistrza na forum światowej debaty o globalnym ociepleniu. Niezwykle obiecujący nowicjusz, głos na zachętę!
Agnieszka Hołub - 27-01-2015 09:02
Jarocin zdrową, ekologiczną i czystą stolicą Polski jest ;]
Marcin Pietrzak - 25-01-2015 12:33
Moim zdaniem dwóch Zbigniewów dzierży wspólnie palmę pierwszeństwa. Jednak, porównanie Zbigniewa Z. jest przykładem ordynarnej głupoty. Natomiast lokalne wyłączenie praw fizyki w Jarocinie... no tego byle dureń by nie wymyślił. Do tego trzeba mieć fantazję! I właśnie za tą fantazję leci ode mnie punkt dla Zbigniewa W., a nie Z.
Grzegorz Dziemiński - 25-01-2015 12:22
Ignorancja objawiająca się zamknięciem się we własnym otoczeniu, zamiast patrzeć na cały świat. Kojarzy mi się z prostymi chłopami sprzed wieków, którzy nie wiedzieli, jaki świat istnieje poza ich okolicą
Barbara Baran - 23-01-2015 11:10
Świetnie, że Jarocin jest państwem w państwie. Kiedyś jeden z moich sąsiadów stwierdził, że USA są nakryte szklaną kopułą, a jak leci samolot, to się okienko otwiera. Może teraz w Jarocinie będzie to samo, więc żadne efekty, w tym cieplarniany, go nie dotkną. Brawo! Lokalny patriotyzm (jestem z podkarpackiego) i kompletny idiotyzm wypowiedzi, która bije inne na głowę, skłonił mnie do głosowania właśnie na tę bzdurę :)
Klara Malinowska - 22-01-2015 14:54
Cóż za godna podziwu kontrola nad klimatem "Państwem Jarocin".
Bernard Piechal - 22-01-2015 08:21
Dektretowanie klimatu przez rządzących to coś co zawsze robi wrażenie.
Barbara Baran - 20-01-2015 21:57
Świetnie, że Jarocin jest państwem w państwie. Kiedyś jeden z moich sąsiadów stwierdził, że USA są nakryte szklaną kopułą, a jak leci samolot, to się okienko otwiera. Może teraz w Jarocinie będzie to samo, więc żadne efekty, w tym cieplarniany, go ominą. Brawo! Lokalny patriotyzm (jestem z podkarpackiego) i kompletny idiotyzm wypowiedzi, która bije inne na głowę, skłonił mnie do głosowania właśnie na tę bzdurę :)

© Copyright 2018
Klimatyczna bzdura roku