Regulamin

Regulamin plebiscytu „Klimatyczna bzdura roku 2019”

  1. Plebiscyt „Klimatyczna bzdura roku 2019” (zwany dalej Plebiscytem) jest organizowany przez redakcję portalu Nauka o klimacie (www.naukaoklimacie.pl).
  2. Plebiscyt odbywa się w dniach 08.02.2019 – 17.02.2019
  3. Uczestnicy głosowania za pośrednictwem strony www.klimatycznabzduraroku.pl głosują na wypowiedzi, które ich zdaniem zasługują na tytuł „Klimatycznej bzdury roku 2019”. Warunkiem oddania głosu jest odblokowanie możliwości głosowania poprzez podanie adresu e-mail oraz imienia i nazwiska lub pseudonimu, a następnie kliknięcie w link automatycznie przesłany na podany adres. Głos  można oddawać wielokrotnie w trakcie trwania plebiscytu, głosowanie na każdą bzdurę możliwe jest raz na 24 godziny.
  4. Zwycięzcą Plebiscytu zostaje autor wypowiedzi, na którą oddano najwięcej głosów.
  5. Głosujący mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami. Warunkiem udziału w konkursie jest dołączenie do swojego głosu Uzasadnienia, które zostanie opublikowane na stronie www.klimatycznabzduraroku.pl wraz z podanym przy rejestracji nazwiskiem lub pseudonimem.
  6. Uzasadnienia muszą wypełniać standardy netykiety. Redakcja zastrzega sobie prawo zdyskwalifikowania i usunięcia Uzasadnień zawierających wyrażenia wulgarne, namawiających do popełnienia przestępstwa oraz mających charakter spamu.
  7. Po zakończeniu głosowania redakcja Nauki o klimacie wybierze 5 najlepszych Uzasadnień. Autor najlepszego Uzasadnienia otrzyma nagrodę główną, bon na zakupy w sklepie sportowym o wartości 1000zł. Autorzy kolejnych - egzemplarze książki "Nauka o klimacie".
  8. Warunkiem odebrania nagrody jest przesłanie organizatorom adresu korespondencyjnego w ciągu 10 dni od ogłoszenia wyników konkursu. Dane te nie będą przechowywane ani przetwarzane do innych celów niż przesłanie nagrody.
  9. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się na podstronie Kontakt z redakcją.

 

© Copyright 2018
Klimatyczna bzdura roku